Nokta Atışı Yapmak İsteyenlere Organik Saç Ekimi Nakli Öneriyoruz

saç ekimi bülent cihantimur

Organik Saç Ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok düşündükleri konu belki de bu bir kandırmaca mı? Adı bir pazarlama tekniği gibi gelen bu yöntem ile aslında bir çok kere saç ektirmiş ama başarıya ulaşamamış kişiler bu teknik sonrası artık saçlarını tarayıp gençleşmiş şekilde aramızda sanki daha önce kel değillermiş gibi geçmişi arkalarında bırakarak dolaşıyor farkında mısınız?

O kadar etkili bir yöntem ki bu yöntemi keşfeden Op. Dr. Bülent Cihantimur ilk kendisinde denedi ve nasıl görünüyor bakın ve kendiniz tüm sorularınıza cevap verin.

organik saç ekimi Tekniği
Saç Ekimi denilince bir çok soru işareti ile birlikte akılları kurcalayan sorular hemen bir çok endişeyide beraberinde getiriyor. Kimi zaman saç ekimi yaptırmış tanıdıklar kimi zaman etrafımızdan duyduğumuz olumsuz eleştiriler kimi zaman patavatsız berberler aklımızı sıklıkla karıştırıyor.

Hal böyle olunca insan karamsar oluyor ve ince eleyip sık dokumak istiyor.

Boşa para gitsin istemiyor ya da aynı zamanda zaman kaybetmek boşa vakit geçirmek istemiyor. Çünkü bir çok kişi farkında ki maddi ve manevi bir bedel ödeyecek bunu riske atmak istemiyor. Bazen bir arkadaşın bazen bir erkek kuaförünün yönlendirmesi ile kendini merdiven altı bir yerde buluyor. Görüyor kimi zaman gerçekleri ama referans tanıdık olunca güvenmeyi tercih ediyor ve olanlar oluveriyor.

Arkadaşlar dikkatli olun referans ne kadar tanıdık olursa olsun biraz araştırın ve eğer ciddi bir kurum değilse sakın bulaşmayın. Maalesef bu saç ekimi öyle bir hal aldı ki neredeyse ipini koparan bu işi yapıyor ya da yapmaya çalışıyor. Çoğu ne yaptığını bilmiyor ezberlediği daha önce başka yerde yaptığı işi şimdi kendi açtığı yerde yapmaya çalışıyor.

Oysa ki zamanın ilerlediği hızda bilim ve teknoloji de ilerliyor hiç durmuyor ki.

Yıllardır aynı teknikle yapılan bu uygulama artık ayağa düştü ama gelin görün ki bazı doktorlar bu konu da kariyer yapmıştır ve dünya literatürüne geçen teknikler geliştirmişlerdir. Bu doktorlardan biri olan ve ülkemizi yurt dışında da en iyi şekilde temsil eden Op. Dr. Bülent Cihantimur olmuştur ve kendisinin kurucusu olduğu Estetik International tüm dünyadan akına uğramış Organik Saç Ekimi yaptırmış ve inanılmaz sonuçlarla hayatlarına devam ederek ülkemize sağlık sektörü ile ilgili binlerce yeni saç ekimi ile ilgili hasta gelmesini sağlamıştır.

saç ekimi organik estetik international istanbul

Peki Nedir Bu Organik Saç Ekimi? Nasıl Yapılır ve Gerçekten İşe Yarar mı?

İlk bakışta sanki bir satış stratejisi olarak göze gözüksede araştırdığınızda inanılmaz başarılı olmuş ve Dünya Literatürüne geçmiş bir teknik olduğunu görebilirsiniz.

Yıllarca saç dökülen alanı araştıran olmamış ve tüm dikkatler saç olan yerden saçı nasıl hangi teknikle alırız da olmayan yere transfer ederiz diye düşünerek bu konuda teknikler geliştirilerek zaman harcanmış.

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olan Op. Dr. Bülent Cihantimur kendisi de saç dökülmesine maruz kalmış ve bu konu hakkında düşünmeye başlamıştır. Bakmış ki bu saç dökülüyor demek ki o bölge de bazı şeyler ters gidiyor. Saçı bir bitki gibi düşünürsek toprağı verimsizleşmiş ve artık tohum ekince bitki oluşamıyor gelişemiyor ya da tutunamıyor. Biliyorsunuz saç ekimi olur ve derler ki tutmadı hadi bir daha sonra hadi bir daha daha ama sonuç yok milyarlar boşa gitti. O da düşünmüş ben bu alanı nasıl geliştiririm diye ve gönüllü olmuş bazı denekler ile iki yıl kadar aklına gelen bir yöntemi denemiş.

Bu teknik bazı gizli tutulan önemli şeyler dışında şu şekilde işliyor.

http://www.estetikinternational.com.tr/organik-sac-ekimi/

Saç Ekimi öncesi kişinin kelleşen ya da açılan bölgesi nakil öncesi hastanın kendi yağ hücreleri ile zenginleştiriliyor. Böylece saç nakli öncesi saç ekimi yapılacak alan doğal yöntemle kişinin kendi yağından türetilmiş özel bir sıvı ile zenginleştiriliyor. Ardından saç nakli gerçekleştiriliyor ve hastanın %99 mutlu olmasını sağlamak için şöyle deniliyor eğer ki olur da tutmazsa ki henüz böyle bir şey olmadı eğer olursa yeniden ekim yapılır ve ikinci için para istenmez. İşte kendilerine bu kadar güveniyorlar.

Ya şimdi şöyle bir şey daha var arkadaşlar. Bakıyorsunuz adam saç ekimi yapıyor ama kendi kel, adama sormuyor musunuz sen neden ilk önce kendine ekmiyorsun diye?

Yalanın bini bi para sallıyor yok efendim çok alışmış, rahatmış, eşi öyle seviyormuş falan fıstık.

Koca bir yalan ben böyle bir şeye asla inanmam siz de inanmayın bence.

Op. Dr. Bülent Cihantimur ise ne yaptı? ilk kendinde denedi bu yöntemi ve işte sonuç

saç ekimi nakli istanbul

Gördüğünüz gibi Op. Dr. Bülent Cihantimur ilk önce kendisinde denedi ve başarı ortada. Peki o zaman risk alıp kumar oynamaya gerek var mı? Bilimsel olarak geliştirilmiş %99 işe yarayan ve tartışmasız sonuçları olan böyle bir teknik doktor ve saç ekim merkezi estetik international var iken merdiven altından kaçınmak gerekmez mi?

Kesinlikle sağlıklı düşünmek için ücretsiz randevu alıp muayene olma şansınızı gözden geçirin derim. Binlerce referans yanılmış olamaz öyle değil mi?

Yurtdışı ve Yurt içinden binlerce kişi bu yöntem ile mükemmel saçlara kavuştu hem de tamamen doğal ve sağlıklı bir yöntem ile kalıcı çözüm üretti. Neden siz de saç dökülme probleminizi bu şekilde çözmeyesiniz ki?

Hemen Estetik International’a ulaşarak online randevu alabilirsiniz.
http://www.estetikinternational.com.tr/sac-ekimi/

Sağlıklı Günler Dileriz

 

One Comment, RSS

  1. Eser Sert Nisan 21, 2017 @ 12:21 pm

    Saç Ekimi 2 defa yaptırmış ama sonuç alamamış biri olarak bu yöntemi ilk duyduğumda işte bu dedim. Bir hafta sonrasına randevu aldım ve Organik Saç Ekimi yaptırdım, şimdi çok memnunum ve neden daha önce bu yöntemi duymadım ve yaptırmadım boşa vakit ve para kaybettim diye üzülüyorum inanın. Tavsiye Ederim…