Saç Ekimi 2016 Fiyatları

Günümüzde bir çok fiyat aralığı bulunmaktadır 5.000 TL ye yapılan yer de olabilir 50.000 TL ye yapılan yer de olabilir aslında önemli olan saç ekiminin kaç paraya yaptırıldığı değildir nasıl yapıldığıdır. Ucuz etin yahnisi elbette doğru bir tabir olmaz merkezin ya da doktorun paraya ihtiyacı vardır ucuza bu işi yapar bu tartışılamaz bence. Fakat önemli olan hangi teknik ile bu işlemin yapılmasıdır.

Saç Ekimi Organik Olarak Yapılıyor mu?

Bu konu da bir makale yazmıştık Organik Saç Ekimi öncelikle incelemenizi öneririz. İşte bu tür konular fiyatından çok daha önemlidir, neden mi?

Çünkü cesaret eder vakit ve bütçe ayırırsınız fakat saç kökleri tutunamaz dökülür ve tüm çaba ve para çöp olabilir. Böyle bir sonuç ile karşılaşmadan önce mutlaka hangi yöntem ile saç ekimi yapılacağı araştırılmalı sorgulanmalıdır.

Organik Saç Ekimi Nedir Sorunuzu duyar gibiyim daha önce bu konu da makale yazdık ama kısaca belirteyim. Ekim yapılacak bölgeye sizin yağ ve kök hücrenizin enjekte edilip ekilecek saç köklerinin tutunmasını beslenip büyümesini sağlamak şeklinde açıklayabiliriz.

Elbette böyle bir işlem için bu yöntemin geliştiricisi kadar tecrübeli kimse olamaz o da Op. Dr. Bülent Cihantimur’dur Estetik International kurucu ve yöneticisi olan Cihantimur uzun yıllar yaptığı ARGE çalışmaları sonrası bu yöntemi tüm dünyaya tanıtmış ve büyük ölçüde taktir almıştır.

Bir çok saç ekimi yapan doktor gördük nedense saçları yoktu ve şöyle bir soru soruluyordu sizin neden saçınız yok? Ben böyle mutluyum ya da eşim bu halimi daha çok beğeniyor gibi klasik cevaplar almışsınızdır. Peki Op. Dr. Bülen Cihantimur ne yaptı? Kendisinde Organik Saç Ekimini uyguladı ve mükemmel sonuçlar aldı.

organik saç ekimi fiyatı

Peki şimdi siz ne düşünüyorsunuz? Kendi buluşunu kendinde deneyen ve başarılı olan bir doktor ile çalışmak mı? Yoksa önceliği bütçeye verip işinizi şansa bırakmak mı? Kesinlikle iyi düşünülüp hızlıca karar verilmemesi gereken bir karar.

Size tavsiyemiz iyi araştırma yapıp doğru kararı vermeniz için acele etmemenizdir. Önünüzde gerçek ve doğal referanslar varken işinizi şansa bırakmamalısınız.

Bu ve diğer tüm detaylı makalelerimizi inceleyin Estetik International sitesini mutlaka ziyaret edin.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/sac-ekimi

Read more